הרשמה

כדי לרכוש אצלנו פריטים, עלייך קודם כל להירשם לאתר (אגב, ההרשמה מאפשרת לך ליהנות מהטבות שונות כגון צבירת "נקודות"). תהליך ההרשמה קל ונוח: ליחצי על "התחברות" (בפינה השמאלית העליונה של האתר), הזיני כתובת מייל, בחרי סיסמה, וזהו - נרשמת. מיד ייווצר עבורך דף אישי, "החשבון שלי", שבו תוכלי לעדכן את הפרטים האישיים שלך, לעקוב אחר מצב ההזמנות שלך, לגשת להיסטוריית הפריטים שרכשת - ולכל מה שנוגע לפעולות שביצעת בעבר באתר. בכל שאלה הנוגעת לאתר, למוצרים המופיעים בו או לבירורים אחרים - תוכלי לפנות אלינו באמצעות מייל לשירות הלקוחות info@shokolada-kids.co.il .


שינוי ושחזור סיסמה

תוכלי לעדכן את הסיסמה שלך בעמוד "החשבון שלי", ושם גם תוכלי לשנות אותה במקרה ששכחת. במקרה כזה, תועברי לעמוד חדש בו תתבקשי למלא את כתובת המייל שאיתה נרשמת. הסיסמה החדשה תישלח אלייך לשם.


עדכון או הוספת כתובת

תוכלי לשנות את פרטי החיוב או את פרטי כתובת המשלוח שלך בעמוד "החשבון שלי", באמצעות כפתור "עריכת כתובת".


תשלום ואבטחה

לצורך שמירה על אבטחת המידע האישי של הלקוחות, האתר לא שומר אצלו את פרטי כרטיס האשראי שלך. על כך אחראית חברת ג.ב פרימיום, חברת סליקת כרטיסי אשראי והאבטחה מהמובילות בישראל, שעומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI level 1.
תוכלי לשלם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה כאל, ויזה לאומי, מאסטרקארד, וישראכרט. לצערנו לא נוכל לכבד כרטיסים מסוג דיינרס ואמריקן אקספרס.

בנוסף ניתן לשלם באתר בעזרת חשבון PayPal.

אם תהיי מעוניינת להחזיר או להחליף פריט שרכשת, תוכלי לעשות זאת ללא כל תשלום נוסף - דמי המשלוח של הפריט, עלינו. שימי לב שהחזרת הפריט על חשבון האתר כפופה למינימום הזמנה - מומלץ לקרוא את עמוד "משלוחים והחזרות".

אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה ניצור איתך קשר, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים, הזמנתך צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים ליצירת קשר ולמשלוח. אם לא תקבלי פנייה מאיתנו במייל או בטלפון תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה (לא כולל שבתות וחגים), יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפני באמצעות מייל לשירות הלקוחות  info@shokolada-kids.co.il  . אנו נברר את מקור התקלה ונסייע בביצוע ההזמנה.


has been added to your wishlist.

משלם! My wishlists